۲۰ ورزشکار‌ شهرری شانس حضور در المپیک ۲۰۲۰ را دارند
۲۰ ورزشکار‌ شهرری شانس حضور در المپیک ۲۰۲۰ را دارند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت: با توجه به در پیش‌رو داشتن المپیک ۲۰۲۰ در بررسی‌های کارشناسان مشخص شد که ۲۰ نفر از اهالی ری در عناوین مختلف شانس حضور در این مسابقات را دارند.

به گزارش صدای ری ، صداقت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری در حاشیه نشست صمیمی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با قهرمانان و پیشکسوتان ورزش ری با اشاره به کارکردهای مختلف ورزش تصریح کرد: ورزش در حال حاضر دارای کارکردهای مختلفی است که شامل موضوعات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، جسمی و غیره است.

وی ادامه داد: امروزه نگاه به ورزش فراتر از پر کردن اوقات فراغت است و به گونه‌ای ست که بالاترین مقامات اجرایی کشور از اتفاقات مثبت و منفی آن متأثر می‌شوند که نشانگر اهمیت و کارکردهای مهّم ورزش است.

صداقتگفت: با توجه به در پیش‌رو داشتن المپیک ۲۰۲۰ در بررسی‌های کارشناسان مشخص شد که ۲۰ نفر از اهالی ری در عناوین مختلف شانس حضور در این مسابقات را دارند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری بیان کرد: اخیراً دهیاری‌ها با ایجاد و در اختیار گذاشتن اماکن ورزشی تأثیر قابل توجهی در افزایش سرانه ورزشی شهرستان ری داشته‌اند و برگزاری المپیک روستایی که با مشارکت ۴۵ دهیاری برگزارشد نیز سبب بهبود وضعیت ورزشی شهر ری شد.
وی همچنین به ایجاد و تقویت پایگاه‌های قهرمانی و هیئت‌های ورزشی شهرستان ری اشاره کرد و گفت: سرانه ورزشی ری نسبت به تهران و کشور ضعیف بوده و این بر مبنای امکاناتی است که به این شهرستان تعلق گرفته است اما اخیراً با توجه به برگزاری مسابقات متعدد امکان افزایش آن فراهم شده است.