مهلت ۱۵ روزه برای تعیین و تکلیف مرکز هاشمی نژاد کهریزک
مهلت ۱۵ روزه برای تعیین و تکلیف مرکز هاشمی نژاد کهریزک

به منظور تعیین و تکلیف مرکز هاشمی نژاد شهر کهریزک، جلسه هم اندیشی با حضور رییس شورای اسلامی شهر کهریزک، شهردار، بخشدار، رییس اداره اوقاف و امور خیریه و رییس اداره بهزیستی شهرستان ری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کهریزک؛ رحمان آذرخرداد با اشاره به این خبر گفت: براساس موقوف نامه ملک مرکز هاشمی نژاد، این زمین جهت ساخت و بهره برداری امور درمانی وقف شده است اما متاسفانه در سال های اخیر اداره بهزیستی به عنوان بهره بردار این مرکز ، بی توجه به اصل وقف نامه، اقدام به نگهداری از معلولان کرده بود که باتوجه به متغایر بودن فعالیت بهزیستی و مفاد وقف نامه، شهرداری کهریزک با استناد به قانون با پلمپ این مرکز از ادامه فعالیت آن جلوگیری بعمل آورد.
رییس شورای اسلامی شهر کهریزک اظهار داشت: باتوجه به پیگیری مستمر و رایزنی های انجام شده از سوی اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک، جلسه ای با حضور مسئولان و متولیان مربوطه برگزار شد و پیشنهادات و تذکرهای لازم درخصوص بهره برداری قانونی این مرکز مطرح شد.
وی اظهار داشت: براساس وقف نامه وقوانین اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری مقرر شد مسئولان اداره بهزیستی حداکثر تا ۱۵ روز آینده اقدامات لازم جهت اجرای فعالیت های درمانی متناسب با متن وقف نامه را انجام دهند.