مسیر دسترسی شهرک قائم در قیامدشت کلنگ زنی شد
مسیر دسترسی شهرک قائم در قیامدشت کلنگ زنی شد

مسیر ساخت خیابان دسترسی شهرک قائم و امامت به بلوار آزادی در قیامدشت با حضور و موسوی معاون هماهنگی امورعمرانی فرمانداری ویژه شهرستان ری و ترکاشوند شهردار قیامدشت کلنگ زده شد.

به گزارش صدای ری، حسین ترکاشوند شهردار قیامدشت در حاشیه این مراسم اظهار داشت: شهرک قائم و امامت در قیامدشت بالغ بر ۸۰۰ خانوار با جمعیت چهار هزار نفری را در خوی جای داده اس و با توجه به معضلاتی که مردم این دو شهرک در راستای تردد به بلوار آزادی داشتند موضوع آسفالت این مسیر مورد توجه قرار گرفت.

حسین ترکاشوند یادآور شد: اعتبار ۹۰۰ میلیون تومان با مجوز شورای شهر قیامدشت برای پروژه تسهیل دسترسی و آسفالت مسیر دسترسی شهروندان از شهرک قائم و امامت تخصیص یافته است.

وی افزود: این پروژه قبل از فرا رسیدن فصل سرما و بارندگی به اتمام خواهد رسید و در اختیار ساکنان این محله قرار خواهد گرفت.

شهردار قیامدشت گفت: ایجاد امکانات و تسهیلات در راستای رفاه شهروندان قیامدشت از اولویت های این بخش به شمار می رود.

ترکاشوند افزود: طی سال های قبل و پیش از استقرار شهرداری و شورای اسلامی شهر قیامدشت، با وجود اعطای مجوز زیرساخت های اولیه مواصلاتی و دسترسی شهروندان و ساکنان این محدوده به خیابان های اصلی فراهم نشده که در این مرحله اجرایی شد.

وی گفت:  این پروژه که به مدت چهار ماه طول خواهد کشید، دسترسی ساکنان مجتمع های قائم و امامت را به بلوار آزادی تسهیل خواهد نمود.