مساجد نقش بسزایی در برگزاری انتخابات دارند
مساجد نقش بسزایی در برگزاری انتخابات دارند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ری گفت: مساجد جزو شعب مهم اخذ رای هستند و همیشه نقش بسزایی در برگزاری انتخابات دارند.

سجاد برنجی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ری در جلسه هماهنگی انتخابات فرمانداری ویژه شهرستان ری با اشاره به نقش مساجد در برگزاری انتخابات افزود: مساجد از دو جهت در انتخابات حائز اهمیت هستند از یکسو میتوانند ضمن دعوت از مردم زمینه حضور پرشور در انتخابات را فراهم کنند و از سوی دیگر مساجد جزو شعب مهم اخذ رای هستند و همیشه نقش بسزایی در برگزاری انتخابات دارند.
سجاد برنجی بیان داشت: همکاری و تعامل مساجد با اعضای هیات اجرایی تاثیر مستقیم بر روند برگزاری انتخابات دارد و بنده از تمامی ائمه جماعات، هیات امنا و خادمین مساجدی که بعنوان شعب اخذ رای معرفی میشوند میخواهم در راستای برگزاری انتخابات باشکوه، با همه امکانات و تجهیزات با اعضای هیات اجرایی در انتخابات تعامل و همکاری همه جانبه کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ری گفت: طی روزهای آینده نسبت به تشکیل یک تیم برای رسیدگی به امور شعب اخذ رای در مساجد و شناسایی کمبودها و رفع آن اقدام میشود.