تمام تلاش فرمانداری ری در جهت توسعه و افزایش رفاه مردم خواهد بود
تمام تلاش فرمانداری ری در جهت توسعه و افزایش رفاه مردم خواهد بود

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری گفت: برای اداره شهرستان ری باید هدف گذاری داشته باشیم و با دید توسعه ای فعالیت کنیم.

حسین توکلی کجانی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری در آیین تکریم و معارفه فرماندار ری اظهار کرد: امروز جوانان متولد گام نخست انقلاب از سوی دولت برای اجرای گام دوم انقلاب به خدمت گرفته شدند و با نگاهی که در سال های گذشته به شهرستان ری وجود داشت باعث شد که امروز جوانان متولد در این خطه به عنوان مسند نماینده عالی دولت انتخاب شوند.
وی با اشاره به سابقه فعالیت های خود در شهرستان ری گفت: شهرری را به خوبی می شناسم، این شهرستان دارای ظرفیت‌ها و قابلیت های خوبی است که باید با دید توسعه ای در آن فعالیت کرد.
توکلی بیان کرد: اکنون شهری تبدیل به حیات خلوت مشکلات تهران شده است لذا برای اداره شهرستان ری باید هدف‌گذاری داشته باشیم و اقداماتی در شأن این شهر کهن و باسابقه انجام دهیم.
وی با اشاره به ظرفیت های متعدد ری از جمله راه آهن، فرودگاه و راه های مواصلاتی گفت: بایستی با تامین زیر ساخت های مورد نیاز برای توسعه شهرستان، زمینه را برای فعالیت سرمایه گذاران فراهم کنیم.
توکلی خاطرنشان کرد: گردشگری مذهبی، تاریخی و طبیعی ری و همچنین مناسب سازی ورودی های پایتخت به سمت شهرستان ری باید با برنامه ریزی کامل مورد توجه قرار گیرد.
سرپرست فرمانداری شهرستان ری در ادامه با بیان اینکه تمام تلاش فرمانداری ری توسعه و افزایش رفاه مردم خواهد بود، تاکید کرد: این شهرستان مشکلات فراوانی در حوزه‌های مختلف بهداشت و درمان، محیط زیست، ورزش، آب کشاورزی و شرب، صنعت و گردشگری دارد که باید با مدیریت پرتحرک، پویا، برنامه محور در راستای رفع آن بکوشیم.