برگزاری انتخابات در ری با بیش از ۵۰۰ شعبه اخذ رای
برگزاری انتخابات در ری با بیش از ۵۰۰ شعبه اخذ رای

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ری از فعالیت بیش از ۵۰۰ شعبه اخذ رای در انتخابات پیش رو خبر داد.

سجاد برنجی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ری در چهاردهمین جلسه هماهنگی انتخابات فرمانداری ری اظهار داشت: بر اساس ارزیابی استانداری تهران، شهرستان ری در خصوص اقدامات مربوط به برگزاری انتخابات بسیار فعال است و جلسات هماهنگی انتخابات بصورت مستمر برگزار و عملا شهرستان ری برای برگزاری انتخابات پرشور وارد فاز اجرایی شده است.
معاون سیاسی فرمانداری ری گفت: شور و نشاط در انتخابات یک اصل مهم و ضروری است که در این راستا جلسات متعددی با احزاب، گروه های سیاسی و تشکل های مردمی با هدف مشارکت حداکثری برگزار شده است.
سجاد برنجی افزود: با توجه به تاکیدات معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در خصوص برگزاری انتخابات پرشور در شهرستان ری، بیش از ۵۰۰ شعبه اخذ رای برای انتخابات پیش رو در نظر گرفته شده است که بایستی ضمن ساماندهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای آموزش های لازم به آنان داده شود که در این خصوص ویدئویی با محتوای آموزش نیروهای اجرایی شعب اخذ رای تهیه خواهد شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ری بیان داشت: بمنظور هماهنگی هر چه بیشتر و مشارکت حداکثری در انتخابات، بخشداری های شهرستان ری بایستی هر دو هفته یکبار جلسات هماهنگی انتخابات را برگزار و گزارش آن را به فرمانداری منعکس کنند.